Nasze usługi

Leasing pracowniczy
Leasing pracowniczy to współpraca pomiędzy Twoja firmą a naszą agencją pracy, na podstawie umowy udostępniamy pracowników w tym również cudzoziemców na określony czas. Pracownicy są zatrudnieni w agencji Jobson i to my zajmujemy się rozliczeniami finansowymi i całą obsługą kadrowo-płacową. Koszt leasingu pracowniczego można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów. Rozliczenie z agencją na podstawie comiesięcznej fakturze VAT
Praca tymczasowa
Praca tymczasowa jest pracą wykonywaną przez określony czas. Głównym wyróżnikiem, który łączy są trzy podmioty: agencja pracy tymczasowej, pracownik tymczasowy oraz pracodawca użytkownika, czyli firmę, na rzecz której wykonywana jest praca. Zasady, na jakich zawierana jest umowa o pracę tymczasową reguluje ustawa z dnia 9 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.
Outsourcing pracowniczy
Outsourcing usług, zwany także outsourcingiem pracowniczym, to usługa polegająca na całkowitym przekazaniu firmie podwykonawczej części albo całość procesu do realizacji. Pracownicy są delegowani do wykonania konkretnego zlecenia. W takiej sytuacji klient rozlicza się z podwykonawcą za wykonaną usługę, nie ma wpływu na ilość zatrudnionych pracowników, ich czas pracy, formę zatrudnienia czy wynagrodzenie.
Legalizacja pracy i pobytu cudzoziemców
W ramach legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców na terenie RP oferujemy załatwienie wszelkich niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem. Przeanalizujemy sytuację pobytową i pracowniczą cudzoziemca, przygotujemy niezbędne wnioski, dokumenty i pozwolenia, oświadczenia, wizy i karty pobytu.

Nasze przewagi

Brak kosztów rekrutacji
Klient nie ponosi żadnych kosztów na procesy
rekrutacyjne

Przejrzysty model współpracy

Jasno określone warunki i model współpracy. Podpisana jedna umowa i rozliczenie na podstawie jednej faktury.
Legalizacja zatrudnienia
Cały proces legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców bierzemy na siebie.
Jobson
Pomożemy Ci bezpiecznie rozwijać biznes w czasie niepewności gospodarczej. Uzupełnimy Twoje braki kadrowe. Wesprzemy wszystkie procesy HR w Twojej organizacji.
Formularz kontaktowy
+48 735 386 939
viber/whatsapp/telegram
biuro@interstaffglobal.pl
Kraków, Polska